Naše projekty

Jsme spolek… je nám blízká příroda a trvale udržitelný život. A naším cílem je naším nadšením nakazit soustu dalších lidí a pomoci přírodě i vám všem, kdo chcete zdravěji a levněji nejen bydlet.

Mám spoustu různých projektů na kterých průběžně pracujeme – podívejte se…

Ekomuzeum

Stojím na zabudnutom ale zato čarovnom kuse zeme obklopený lesmi Bielych Karpát. A sem, do Vrboviec, za mnou prichádzajú ľudia rozmanitých skúseností a obohacujeme sa navzájom. Prispeješ tou svojou? Podelíš sa s nami o svoju kreativitu a fantáziu? Ideš budovať s nami? Učiť sa hrou?

web
Ekovesnice

V oblasti stavitelství ukazujeme zajímavé možnosti eko-logického stavění, zkoušíme nové metody, zjišťujeme výhody a nevýhody materiálů, podporujeme tradiční řemesla, vznik permakulturních zahrad, obnovu pěstování starých odrůd ovocných stromů.

web
Oázy života

Spojujeme různou eko-bio-enviro-alter-nativu, aby ji hledající lehce našli na přehledné mapě na jednom místě. Což pomáhá tvořit lokální svépomocné sítě a komunity s různými zájmy..

web
Přírodní ubytování

Si unavený? Hľadáš Inšpiráciu? Chceš načerpať nové sily? Vyber si z našich domov a domčekov a zaži doteraz nepoznané

web
Terapie tmou

Tato cesta sebepoznání – pobytem ve tmě – se provádí již po tisíciletí v mnoha kulturách, zejména v Japonsku, Indii a Tibetu…

web

Pokud se k nám chcete přidat, můžete se stát naším členem, pravidelně získávat informace z oborů našich zájmů a činností a zároveň se můžete za zvýhodněných podmínek účastnit našich akcí a stát se spolutvůrci našich projektů.

Přidejte se !